У Тернопільському районі стартував чемпіонат з футболу (ВІДЕО)

Крики вболівальників та захват від кожного забитого голу. На території села Мишковичі Великоберезовицької громади стартував Чемпіонат Тернопільського району Тернопільської регіональної ліги з футболу. Участь у першому турі взяли ФК “Мишковичі” – ФК ” Сокіл” з Великої Березовиці. Через зміни адміністративного поділу проведення та перебіг Чемпіонату відрізнятиметься від минулих років, проте команди рішуче налаштовані на перемогу. 

– Чемпіонат Тернопільського району поділений на певні зони, відповідно, ми входимо в терени колишнього Тернопільського району і це є чемпіонат саме Тернопільської регіональної ліги, – розповідає Іван Пришляк, головний тренер команди “Сокіл” (смт. Велика Березовиця).

– Сам чемпіонат, як показує практика, кожного року стає все цікавішим і цікавішим, бо, наприклад, цього року в нашій регіональній лізі позбиралися дуже сильні суперники, – зазначає Роман Звір, граючий тренер, капітан команди “Мишковичі”. – Надзвичайно сильні команди, які грали і у вищій лізі, і в середній. В принципі, дуже цікаво цього сезону буде подивитися хто дійсно з цих команд ще кращий.

В цьому сезоні Чемпіонату Тернопільського району Великоберезовицьку громаду представлятиме 6 футбольних команд.

– В нашій громаді особлива увага приділяється спорту і футболу, зокрема. Створено відділ молоді та спорту, який буде і вже опікується футболом. Ми прийняли програму підтримки фізичної культури і спорту і під цю програму заклали в бюджеті кошти, – розповідає Великоберезовицький селищний голова (“За майбутнє”)Андрій Галайко.

Генеральний директор компанії «Агропродсервіс», депутат Великоберезовицької селищної ради Андрій Баран розповідає, розвиток спорту має неабияке значення для громади і їхня мета – створити комфортні умови для того, щоб і дорослі мешканці громади, і підростаюче покоління могли займатися  спортом.

– В планах сьогодні є багато таких речей в громаді за підтримки, звичайно, і меценатів, різних компаній, щоб сьогодні створювати умови на футбольних полях, розширювати, будувати стадіони, будувати спортивні площадки, – додає Андрій Баран, генеральний директор ПАП «Агропродсервіс», депутат Великоберезовицькоїселищної ради («За майбутнє»).

Перший тур чемпіонату завершився з рахунком 4:2 на користь футбольної команди «Мишковичі».

 

 

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *