У селі Чистилів теж відремонтують дорогу (Відео)

Відсутність дороги та транспортного сполучення— питання, яке турбує людей з багатьох громад Тернопільщини. Жителі села Чистилів, Білецької громади, зіткнулися з проблемою доїзду до обласного центру. Адже через поганий стан дороги, перевізники відмовляються сюди їхати і людям доводиться йти в кінець села, щоб сісти на автобус. Однак, цього року оновлення дороги таки розпочнуть.

 

  • Тернопільська обласна рада ставить перед собою одне з завдань—по-господарськи підходити до вирішення таких питань, як будівництво, ремонт доріг, а найголовніше допомогти новоствореним громадам, щоб до кожного населеного пункту була якісна дорога, – розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Капітальний ремонт дороги Плотича-Чистилів-Біла не проводили більше 30-ти років, тому не дивно, що з кожним роком ситуація загострюється. 

  • Оскільки я корінний житель села Чистилів, то я пам’ятаю, що її останній раз ремонтували в 89 році, це вже більше тридцяти років. Це жахливий стан дороги, погане сполучення автобусів, які довгий час сюди не ходили,- говорить Володимир Вермінський, депутат Тернопільської обласної ради.
  • Зараз, якщо відремонтувати цей кусок села, то це набагато покращить для людей транспортний зв’язок із містом Тернопіль та з іншими населеними пунктами,- наголошує Володимир Мисик, депутат Тернопільської обласної ради.

 Юля Вітюк

Відео Павла Лящинського

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *