У Ланівцях відремонтують одну із основних доріг міста (відео, фото)

Представники Тернопільської обласної ради продовжують об’їзд доріг, які будуть ремонтувати цього року. На цей раз оглянули стан дорожнього покриття на вул. Українській, у місті Ланівці. Ремонт цієї дороги відстоював депутат обласної ради Василь Хомінець – представник команди Івана Чайківського «За майбутнє», до якого з цією проблемою неодноразово зверталися мешканці міста.

– Дуже важливо, що громада дбає про те, щоб до об’єктів соціальної інфраструктури, до шкіл, лікарень, садочків були якісні дороги і тому спільно з депутатським корпусом, спільно з головою громади прийнято рішення ремонтувати цю дорогу, – зазначає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»).

Представники місцевої влади розповідають, дана дорога – це основний підʼїзд до Лановецької міської лікарні, нею щодня їздять карети швидкої допомоги та люди, які потребують медичних послуг. Саме тому ремонт цієї ділянки є одним із пріоритетних завдань.

– Тут потрібно зробити вулицю, щоб перше – жителі нормально добиралися додому.  Друге –  якщо, не дай Боже, хтось захворів, як найшвидше добратися до лікарні, – розповідає Роман Казновецький, Лановецький міський голова.

– Є таке прислів’я «Великий шлях починається з першого кроку», відповідно й тут, ми починаємо від лікарні для того, щоб була зручність як для людей для лікування, так і для місцевих жителів. Хоч дорога знаходиться в місті Ланівці, але вона є фактично, нею користуються всі жителі ОТГ, в тому числі і сусідніх ОТГ. Сподіваємось це покращить як медичні послуги, так і якість життя людей, – додає Вадим Щеглов, депутат Лановецької міської ради (команда Чайківського «За майбутнє»).

Інна Гаврилюк

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *