“Під час пологів кесарили вже запізно”: хлопчик з Тернополя потребує допомоги (ВІДЕО)

Світлана Хома – це мужня жінка з Тернополя, яка виховує 10-річного сина Дмитрика.

Дитина хворіє на ДЦП, пише “Файне місто“.

Вже з народження Дмитрикові довелося боротися за своє життя. Пологи у пані Світлани мали відбутися природнім шляхом. Проте згодом стало зрозумілим, що породілля потребує операції. Хлопчик народився. Та через те, що новонароджений довго перебував без кисню, його організм постраждав. Лікарі одразу повідомили маму про те, що дитя хворітиме.

З того дня минуло 10 років. Щодня батьки, не покладаючи рук, роблять усе можливе, щоб максимально допомогти сину. Та на жаль, лікування та реабілітація Дмитрика потребує значних фінансових ресурсів. Один курс реабілітації у Львові родині вартував 15 тисяч гривень.

Зараз Дмитрик потребує чергового курсу реабілітації. За допомогою родина звертається до людей. Якщо ви можете допомогти – зробіть це. Ваша підтримка та допомога вкрай важливі.

 

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.