“Перед смертю дзвонив до мами. Обіцяв приїхати”: подробиці загибелі 24-річного солдата на Донбасі (ФОТО)

10 квітня на Луганщині бойовики вбили 24-річного старшого солдата Андрія Теперика. Перед своєю загибеллю молодий чоловік встиг зателефонувати до мами.

Як інформує “ТСН“, військовий,який загинув на Донбасі, був родом із Харківської області.

Андрія Теперика окупанти вбили в суботу, 10 квітня, о 23 годині. Перед трагедією хлопець телефонував мамі. Він пообіцяв їй приїхати додому, коли у нього будуть вихідні.

“Тепер мама Андрія не знаходить собі місця: вона чекала сина в гості, а його привезуть у труні попрощатися”, – каже староста села Мартове Харківської області Тетяна Петрівна.

Староста села раніше працювала вчителькою в школі, де навчався Андрій Теперик. Вона розповідає, що хлопець був непосидющий та людяний.

“Непосидючий, веселий такий хлопчисько. Знаєте, він такий був дуже людяний хлопчина”, – згадує староста.

Андрій Теперик був із працьовитої родини. Його батько працює на фермі трактористом, мама – технічний працівник у місцевому будинку культури. У бійця також залишилась молодша сестра. Загиблий військовий любив рибалити та захоплювався мотоциклами.

“Андрій був безвідмовним. Якщо попросиш у чомусь допомогти, завжди відгукнеться. І все намагався зробити швидко. Я пам’ятаю, що до армії ще він захоплювався мотоциклами. У них був старенький “Дніпро”, він весь час із ним возився” , – каже мешканка села Дарина.

Після закінчення школи Андрій Теперик служив у армії. У селі роботи не було. А тому, щоб не сидіти у батьків на шиї, хлопець пішов служити за контрактом. Згодом він повернувся, проте потім знову подався в армію, бо йому запропонували служити в 92-й бригаді. Хлопець наприкінці серпня 2019 року вирушив на Донбас. У селі, де мешкав Андрій Теперик розповідають, що загиблий військовий був патріотом України.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *