“Потрібно протриматися ще один деньок”: яка буде погода в Україні у найближчі дні

Дорогі українці! Нам треба протриматися ще один деньок! Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко.

“Ще завтра (8 квітня) в Україні подекуди можливий мокрий сніг – на Заході, місцями у північних областях та на Вінниччині. Карта. На решті території буде сухо, хіба що в Криму та Приазов’ї пройде дощ”, – повідомляє пані Діденко.

Температура повітря найближчої ночі в західних та північних областях ще поморозить, очікується 0-4 градуси морозу, проте вже завтра вдень розпочнеться, хоча й несміливе, але все ж підвищення температури повітря, +6+10 градусів.

Вітер буде західний, помірний, до рвучкого.

У Києві 8-го квітня вночі та вранці небо прояснить, у ранкові години навіть повеселить нас сонечком, але вдень знову можуть набігти вологі хмари. Хоча істотні якісь дощі чи сніг малоймовірні.

Температура повітря у столиці найближчої ночі буде “на любителя”, 0-2 градуси морозу, завтра вдень потепліє, якщо це можна так назвати, до +7+9 градусів.

“Хочу сказати, щоб ви не засмучувалися через теперішню погоду)
Сміливо плануйте на вихідні, суботу-неділю, дихання свіжим чудовим повітрям, провітрюйте килими, виставляйте квіти на балкон, згрібайте сміття, але, не дай, Боже, не паліть, робіть один одному “ку-ку” поміж деревами в парках, фотографуйте квіти й дерева!
Бо.
Найближчим уїк-ендом практично повсюди в Україні атмосфера організує сонце, суху погоду, а стовпчики термометрів виструнчать спинки до +10+16 градусів”, – повідомила пані Наталка.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *