На Тернопільщині показали якими мають бути кулінари, перукарі та будівельники (ФОТО)

Днями у Шумському ПТУ провели майстер-класи з кулінарії, перукарської справи та будівництва. Там навчають за такими спеціальностями: тракторист-машиніст, кухар, кондитер, муляр, штукатур, манікюрник, перукар.

В училищі готують кваліфікованих фахівців та пріоритетним завданням вважають розвиток учнів, запевняє Юрій Скібіцкий – заступник директора з навчально-виробничої роботи та депутат Шумської міської ради від команди Чайківського «За майбутнє».

– В Шумському ПТУ працюю недавно, але вже відчув гарну атмосферу цього навчального закладу, побачив господарський підхід керівника. Не стоїмо на місці – щоразу удосконалюємось. Днями майстри виробничого навчання та викладачі пройшли атестацію. Заклад закупив нове устаткування для лабораторії кухарів, тож провели майстер-клас із приготування страв. Наші майстри вразили креативністю під час майстер-класу з перукарської справи. Красиві зачіски та манікюр запропонували літнім людям громади. Це хороша соціальна ініціатива. Не відстають і мулярі та штукатури – освоюють сучасні підходи, новітнє бачення, – поділився Юрій Скібіцкий.
Очолює навчальний заклад Федір Куц, який є депутатом Кременецької районної ради від політичної сили «За майбутнє».

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *