На Тернопільщині пенсіонер схиляв малолітню до інтиму, скинувши з неї білизну

Пенсіонер зняв з малолітньої штани та трусики, потім сам спустив до колін свої штани з трусами, оголив свій статевий орган, і казав що зробить їй дитину.

Як йдетсья у матеріалах справи – у Заліщиках судили пенсіонера, який ще 23 травня 2019 року близько 11.30 з метою задоволення статевої пристрасті, запросив дівчинку у свій будинок.

Коли дівчинка зайшла в будинок, чоловік зачинив з середини вхідні двері. Коли потерпіла зайшла в одну з кімнат обвинувачений штовхнув її на ліжко. Продовжуючи свої неправомірні дії, спрямовані на вчинення фізичних розпусних дій, в присутності малолітньої потерпілої він оголив свої статеві органи та в подальшому оголив статеві органи малолітньої. Потім пенсіонер ліг біля неї на ліжко та почав непристойно торкатися своєю рукою до статевих органів малолітньої потерпілої і схиляти її до вчинення з ним певних сексуальних дій.

Обвинувачений в судовому засіданні своєї вини в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні не визнав, пояснив, що 23 травня косив траву біля хати, за якою наглядає і яку прийняв у спадок, і побачив гніздо з курячими яйцями.

Він знав, що то кури сім`ї дівчинки знеслися, тому покликав дітей, щоб вони забрали яйця. Вони прийшли, забрали їх і побігли в сторону його хати. Він пішов за ними, бо хата була не замкнена і він боявся, що вони щось звідти вкрадуть. Коли зайшов в одну з кімнат дівчинка була там, а решта дітей під вікном. Тоді він почав виганяти її з хати, однак вона не хотіла йти, діти на дворі кричали і кликали її, казали йти бо мама буде кричати. Після цього вона побігла на горище, де заховалася і зійшла вниз коли прийшла її мама. Жодних розпусних дій щодо малолітної він не вчиняв. Сім`я його оговорює, з метою отримання від нього грошових коштів.

До вищевказаних показів обвинуваченого суд відноситься критично, вважаючи їх такими що дані з метою уникнення кримінальної відповідальності, так як вони спростовуються показами малолітньої потерпілої, свідків та матеріалами кримінального провадження та відсутністю до обвинуваченого цивільного позову.

Вина обвинуваченого пенсіонера стверджується показами малолітньої потерпілої , яка пояснила, що в цей день через вікно її покликав до хати сусід. Вона пішла, оскільки думала, що він хоче заплатити їй 50 гривень за те, що вона збирала йому горіхи. Коли вона зайшла у хату, він зачинив вхідні двері на замок і штовхнув її на ліжко. Після цього зняв з неї штани та трусики, потім сам спустив до колін свої штани з трусами, оголив свій статевий член, і казав що зробить їй дитину. В цей час у вікно постукала її сестра і вуйко сказав щоб вона сховалася і нічого не казала мамі. Вона сховалася в кладовку і вийшла звідти лише тоді коли туди зайшов її брат. Мама була на дворі з сестрою та “вуйком”. Коли прийшли додому, вона про все розповіла матері та бабусі.

Вина обвинуваченого стверджується показами законного представника малолітньої потерпілої , яка пояснила, що 23 травня її ще одна дочка прибігла додому і сказала що “вуйко” закрився в хаті з поетрпілою і не пускає її на двір. Коли вона прийшла на подвір`я двері в його будинок були закриті, а він сам стояв в порозі. На її запитання “донька”, чоловік відповів, що вона побігла на вулицю. Вона пішла її шукати, а діти залишилися на подвір`ї. Через якийсь час знову прибігла донька і сказала, що сестра (потерпіла) таки в хаті. Коли вона повернулася знову запитала сусіда де дівчинка , і він відповів що не знає. Тоді вона сказала сину, щоб пішов у хату і пошукав сестру там. Тоді син пішов і вивів її з хати. Після цього вона з дітьми пішли додому, де поговоривши з донькою вирішила заявити в поліцію, оскільки дізналася з її слів про те, що сусід кинув її на ліжко, роздів, роздівся сам і схиляв до сексуальних дій.

Стверджується винність обвинуваченого показами сестри потерпілої, яка бачила через вікно, як сестра лежала на ліжку в хаті сусіда, її ноги були голі, і чоловік теж стояв без штанів, але в трусах.

Після побаченого вона крикнула сестрі “ходи, я знаю що ти в хаті”. Потім почула як чоловік сказав сестрі “йди в кладовку”. Почувши це вона побігла за матір`ю. Коли разом прийшли на подвір`я сусіда , останній стояв коло хати і гострив косу. Мама запитала в нього де зараз знаходиться дитина, на що він відповів “пішла на підзамок”. Через деякий час дівчинка вийшла з хати і мама сваручи її повела додому. З дому мама зателефонувала в поліцію. Також свідок пояснила, що дійсно була така подія, що сусід кликав їх до себе збирати курячі яйця, однак це було зовсім в інший день.

Винність обвинуваченого стверджується показами бабусі потерпілої.
Жінка розповіл, що 23 тарвня 2019 року дівчинка гралася на подвір`ї і через вікно власного будинку її до себе покликав сусід . Її не було довго, тому за нею побігли брат і сестричка. Через якийсь час сестричка повернулася і сказала що потрібно кликати маму. Їй відомо, що дівчинка часто ходила до сусіда , приносила від нього гроші, 50 грн, 200 грн, коли її питали де їх взяла, казала, що вуйко дав і обіцяв купити їй хату де вони житимуть вдвох і займатимуться любов`ю. Після вказаного інциденту дівчинка знову мала при собі гроші, чи то 20 грн, чи 50 грн, вона не пам`ятає, і розказувала вдома, що вуйко її роздів і роздівся сам. Також свідок бабуся показала, що сусід раніше неодноразово непристойно приставав і до її дочки (мами потерпілої), коли та була ще маленька.

Стверджується винність обвинуваченого показами шкільного психолога, яка розповіла, що селом поширюються чутки про те, що пенсіонер розбещував малолітню сусідку. Вона сама їй розказувала, що була на городі і “вуйко” її покликав до хати, де кинув на ліжко чи диван, знімав з неї штани і зняв свої.

Заслухавши всіх свідків, суд ухвалив: визнати пенсіонера винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.156 ч.2 КК України та призначити йому покарання за даною статтею у вигляді п’ять років позбавлення волі.

Автор: Редактор



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *