Міський голова Бережан не має автомобіля і мешкає з мамою

Міський голова Бережан Ростислав Бортник подав декларацію 31 березня. Мер не одружений, не має власної автівки, а мешкає в квартирі у Бережанах з мамою.

Дохід

За 2020 рік мер (до речі, самовисуванець) встиг заробити на новій посаді лише 16 тисяч гривень. Проте в нього задекларований інший дохід – 996 542 грн зароблених у європейській компанії MPRDO Mauz Pektor Architekten. Нагадаємо, що мер Бережан до обрання був фаховим архітектором.

Нерухомість

Міський голова має 50% квартири у Бережанах площею 47,5 кв.м. Інші 50% квартири належать його мамі Марії Василівни.

Авто

Транспортних засобів міський голова не задекларував.

Кошти

У посадовця є готівкові кошти: 31 тисяча євро, 9,5 тисяч доларів і 7 тисяч швейцарських франків. Ще майже 3 тисячі євро у нього розміщено на банківському рахунку.

Автор: Бойко РоманКоментар до: “Міський голова Бережан не має автомобіля і мешкає з мамою

  1. надія
    19.05.2021 з 08:26

    Що Вам вже не так ? : кожна людина має від природи та веде свій спосіб життя а в цілому — Вас мають цікавити лише його дії щодо вчасного та ефективного виконання своїй обов’язків відповідно до діючого законодавства а все інше це пусте БАЧИЛИ ОЧІ , ЧУВ РОЗУМ —КОГО та ЩО ВИБИРАЛИ …… ЧИ НІ ? зазначу –що лише організація отримання високих зарплат а тут добавки до зарплат +премії за високий показник роботи ЦЕ Є ДЕРЕБАН БЮДЖЕТУ —–таку ДІЮ ПІДТРИМУВАЛИ ВСІ ДЕПУТАТИ ——тобто ЦЕ СВІДОМЕ РОЗКРАДАННЯ ГРОШЕЙ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ –іа депутати є співучасниками злочину — тобто СИДІТИ НА ГРОШОВИХ ПОТОКАХ І ЖИТИ НА ХАЛЯВУ за рахунок громади РОБИТИ СЕЛФІ ТА ПІАР а Бережанах повний ТРИДЕЦЬ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *