Завдяки ініціативі першого заступника голови облради у селі Мужилів відремонтують дорогу (ФОТО, ВІДЕО)

У селі Мужилів Підгаєцької громади відремонтують дорогу. Ініціював проект перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук. Каже, що його мета – зробити в селі комфортні умови для проживання людей.

– Добре, що є кошти на реалізацію таких проектів. Тому що таким чином ми можемо врятувати українські села, бо коли люди будуть бачити, що в селі робиться дорога, відкривається виробництво, вони бачитимуть перспективу села – то і залишатимуться тут, а не їхатимуть за кордон у пошуках кращого життя. Село – колиска української нації. Збережемо село – збережемо Україну, – зазначив Володимир Болєщук (команда Чайківського «За майбутнє»).
Перший заступник голови облради побував у Мужилові та обговорив із місцевими депутатами та мешканцями, яку частину дороги краще відремонтувати цьогоріч. У ході розмови вирішили, що першочергово ремонтуватимуть відрізок дороги, що веде до школи і до церкви, яка у населеному пункті є давньою історичною пам’яткою. Місцеві жителі кажуть, що Володимир Болєщук вже роками підтримує та допомагає їм.
– Володимир Болєщук, будучи депутатом обласної ради інших скликань, надавав надзвичайну велику матеріальну допомогу школі, церкві і цілому селу. Вся наша спільнота дуже йому вдячна. І от зараз він ініціював ремонт дороги, тому для нас це дуже відрадно, – поділилась мешканка Мужилова, депутатка Підгаєцької міської ради Ганна Цяпута (команда Чайківського «За майбутнє»).


Ремонт дороги у селі Мужилів розпочнеться вже незабаром.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *