Меню
В громаді поблизу Тернополя відремонтують дорогу
09.04.2021 Новини

Представники Тернопільської обласної ради продовжують об’їзд ділянок доріг комунальної власності, які цьогоріч запланували відремонтувати. Відтак перший заступник голови Володимир Болєщук та голова комісії з питань дорожнього господарства Святослав Лебонтов спільно з головою Підгороднянської громади та проектантами оглянули дорогу від Почапинець до села Забойки.

  • Дуже важливо, що сьогодні ремонтується дорога державного значення, яка йде на Бережани, на Стрий. Підрядна організація вже приступила до робіт, ми сьогодні можемо бачити їхню роботу і це якраз буде з’єднана ділянка центральної дороги з Почапинець до Забойок, – розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради (команда Чайківського «За майбутнє»)
  • Для нас як депутатів обласної ради від команди Чайківського дуже важливо безпосередньо контролювати якість проведення ремонтних робіт, саме тому ми приїжджаємо на етапі проектування, дивимось що проектанти хочуть зробити і будемо контролювати безпосередньо виконання самих робіт, – наголосив Святослав Лебонтов, голова комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, архітектури, будівництва, транспорту, енергетики, дорожнього та ЖК господарства.

Підгороднянську громаду створили не так давно, лише у листопаді. В неї увійшли сім сіл, відтак роботи чимало. Цьогоріч вдалось знайти гроші на цю ділянку дороги.

Капітального ремонту тут не було років тридцять це точно, були тільки ямкові ремонти і дуже добре, принаймні, такий ремонт тут зараз дуже на часі,- говорить Сергій Чапрак, голова Підгороднянської громади.

Не менш проблемною у цій громаді є дорога через Довжанку і Домаморич, однак на неї потрібно більше коштів. Але Сергій Чапрак сподівається, що і її вдасться згодом відновити.


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас