В аматорському чемпіонаті України тернопільські клуби набрали перші весняні очки

У перших турах після відновлення чемпіонату обидва наші клуби програли, а тепер смнхронно набрали очки.

Причому, якщо великогаївський «Агрон» розписав домашню нічию з чернівецьким «Довбушем» (0:0), то теребовлянська «Нива» перемогла МФА (Мукачеве) – 3:2, інформує Асоціація футболу Тернопільщини.

Великогаївська команда володіла перевагою, створила чимало гольових моментів, зокрема у першому таймі свої нагоди не реалізували Ігор Швець та Роман Кухарський, ближче до завершення матчу зі штрафного міг принести перемогу «Агрону» Богдан Слоневський – кіпер чернівецької команди потягнув м’яча зі штрафного, однак до точного завершального удару справа не дійшла.

Теребовлянці вирвали перемогу на 92-ій хвилині, вирішальний гол після серії рикошетів забив Сергій Дячук.

Після 10-ти зіграних матчів у теребовлянців 17 набраних очків і четверте місце в турнірній таблиці, а в «Агрона» – 9 очків і восьме місце серед дев’яти команд учасниць групи 1.

Нещасний випадок на Тернопільщині: чоловік помер

У Тернополі 20 квітня на деяких вулицях не буде води (СПИСОК)