“Нива” зіграла внічию з дублерами “Минаю”

Наша команда на Закарпатті розпочала третій підготовчий збір.

Сьогодні тернополяни зіграли тренувальний матч з дублерами прем’єрлігового Минаю. Гра завершилася внічию 1:1, а єдиний гол у складі тернополян на 9-ій хвилині забив Кисленко. Футболіти Минаю зрівняли рахунок на 57-ій хвилині.

Заключний навчально-тренувальний збір на Закарпатті гравці “Ниви” розпочали 26 лютого. У розпорядженні тренерського штабу перебуває 21 гравець:

Воротарі: Максим Механів, Віталій Жупанський, Даніїл Єрмолов

Захисники: Максим Демчук, Семен Вовченко, Андрій Зінь, Владислав Дворовенко, Олег Хруставка, Тарас Мороз

Півзахисники: Андрій Малащук, Максим Проців, Роман Волохатий, Андрій Скакун, Ігор Семенина, Олександр Кобеля, Ярослав Кінаш, Магомед Мамешев

Нападники: Мирон Бідний, Ігор Гатала, Андрій Різник, Сергій Кисленко.

“Причиною сварки став хлопець”: уже відомо, як покарають дівчину, яка у Тернополі словесно принижувала подругу

У Тернополі через ревнощі чоловік побив 42-річну жінку: її забрали у комі до реанімації