У Шумській громаді прийняли програму, яка спрямована на підтримку чотирилапих

Програму «4+2» прийняли на нещодавній сесії Шумської міської ради. Вона передбачає турботу про безпритульних тварин, які є на території громади. Одна із ініціаторів такої програми – директорка Шумського центру позашкільної роботи та за сумісництвом депутатка Кременецької районної ради від партії «За майбутнє» Валентина Бойко.

Жінка розповіла, що вже тривалий час у Шумську волонтери власними силами дбають про безпритульних тварин. Бували й випадки жорстокого поводження із чотирилапами, травмування їх під колесами авто та інші ситуації.

– Кожен із нас в силу можливостей піклується про тварин у своєму мікрорайоні, на своїй вулиці. Годуємо собак та кішок за власні кошти, лікуємо, стерилізуємо. Відкрили спеціальний банківський рахунок, куди небайдужі скидають фінансову допомогу. Шукаємо домівки для тварин — пропонуємо друзям, знайомим. Хтось таки відгукується! Наші волонтери підбирають чотирилапих друзів на вулиці. У мене вдома живуть кіт і собака, яких я знайшла в місті, вони дарують нам радість, – розповіла пані Валентина БОЙКО.

Раніше активісти громади вже звертались до міської ради з проханням вирішити проблему безпритульних тварин, але щоразу це не давало результату.
– Приємно, що нинішній міський голова Вадим Боярський підтримав нашу програму і міська рада виділила кошти для потреб тварин. Зможемо тепер оплатити послуги ветеринара, також шукаємо пристосоване приміщення для утримання тварин, – зазначила Валентина Бойко.
Жінка закликала людей бути свідомими та турбуватись про чотирилапих.

Коронавірус на Тернопільщині: 384 нових хворих та 6 смертельних випадків

“У когось піднялася рука”: у загиблого в Польщі заробітчанина з Тернопільщини вкрали все до копійки, що він заробив