Помер тернопільський студент – син відомого священника Анатолія Зінкевича (ФОТО)

17 березня повідомили про передчасну смерть молодого студента Антона Зінкевича. Причини смерті юнака наразі не відома.

Про це повідомляють на сайті Тернопільського національного педадогічного університету. Антон навчався на історичному факультеті ТНПУ. Був хорошим студентом та другом.

Батьком Антона був отець Анатолій Зінкевич, що помер 13 лютого 2019 року після важкої хвороби на 66-му році життя. Анатолій Зінкевич був Протоієреєм, настоятелем Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького.Син хотів продовжити справу батька і окрім навчання у ТНПУ навчався і у Волинській Православній Богословськаій Академії.

“Адміністрація, весь колектив ТНПУ, викладачі та студенти історичного факультету висловлюють свої щирі співчуття та глибоку скорботу з приводу передчасної смерті нашого вихованця, студента-другокурсника, надійного друга, хорошої і світлої людини Антона Анатолійовича Зінкевича. Антон був доброю, позитивною, хорошою людиною, завжди приходив на допомогу, підтримував у складній ситуації та, не зважаючи ні на що, йшов до своєї мети, був креативним, життєрадісним, наполегливим, мріяв здобути фах історика… “, – зазначили на сайті ТНПУ.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.