На Тернопільщині передчасно пішов з життя 45-річний колишній головний лісничий (ФОТО)

На Тернопільщині передчасно пішов з життя колишній директор та лісничий ДП “Чортківський лісгосп”.

Трудові колективи державних лісогосподарських підприємств Тернопільщини та обласного управління лісового та мисливського господарства висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Фреяка Василя Йосиповича, колишнього директора та лісничого  ДП “Чортківський лісгосп”.

“Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо  голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе.

Нехай добрий та світлий спомин про Василя Йосиповича назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, колег, усіх хто його знав, любив та шанував.

Вічна і світла йому пам’ять!, – йдеться на порталі Тернопільського обласного управління мисливського та лісового господарства”.

Василь Йосипович Фреяк (1976 року народження) з 26 січня 1999 року по 17 травня 1999 року помічник лісничого Бучацького лісництва ДП “Бучацьке лісове господарство”; з 14 травня 1999 року по 14 жовтня ц.р. займав посаду лісничого Заліщицького лісництва Чортківського держлісгоспу. У березні 2014 року очолив «Чортківське лісове господарство».

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *