Меню
На Тернопільщині судили батька трьох дітей, який ледь не зарізав студента
15.03.2021 Кримінал

Кривавою поножовщиною закінчилась побутова сварка в барі с. Язловець Бучацького району. Інцидент стався в останніх числах жовтня 2019 року.

Того вечора у заклад зі своєю дівчиною прийшов такий собі Сергій. Неподалік від пари за сусіднім столиком двоє братів, чоловіки середніх років, насолоджувались пивом. Слід зазначити, що один із них, Л., був учасником антитерористичної операції та нещодавно повернувся зі сходу країни.

Усе було добре, поки Сергій не попросив одного з братів, Н., стишити музику (так він розповів у суді). У відповідь той не вельми ввічливо відповів йому. Юнак нецензурно облаяв його та ще й цинічно відгукнувся про його брата-ветерана. Зрозуміло, брати не стерпіли, відтак виникла сварка. Зрештою, Н. ударив хлопця пляшкою по голові.

Замість того, щоби викликати поліцію, Сергій зателефонував друзям. Далі все було, як в американському вестерні: троє юнаків через службовий вхід влетіли до бару та почали гамселити двох чоловіків. Варто наголосити, що потерпілий хоч і приїхав разом з ними, але участі в бійці не брав, а стояв осторонь.

В якийсь момент один із братів, Н., вибіг на кухню, схопив ножа і вдарив ним підлітка, який з цікавістю спостерігав за бійкою. Неповнолітній студент схопився за живіт та вибіг на вулицю. Тобто Н. вчинив умисне  тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння (ч.1 ст.121 КК України).

Не відомо, чим би все скінчилося, але з кухні слідом за порушником вибігла його дружина та відібрала у чоловіка холодну зброю.

Тим часом хтось із відвідувачів викликав швидку допомогу та поліцію. Потерпілого терміново прооперували. І хоча ножове поранення було тяжким, хлопчина вижив.

І от днями Бучацький районний суд виніс вирок обвинуваченому Н. Розповідаючи про події того жахливого вечора, чоловік визнав, що його обурили образливі висловлювання молодих людей на адресу його брата, який є учасником бойових дій на сході України. У скоєному він щиро розкаявся та перепросив батьків потерпілого. Також вказав, що є батьком трьох маленьких дітей.

Зваживши на обставини справи, Бучацький районний суд, керуючись ст. 69 КК України, призначив Н. більш м’яке покарання, ніж передбачено законом, а саме на пів року заарештував його. Крім того, суд задовольнив цивільний позов неповнолітнього потерпілого та зобов’язав обвинуваченого сплатити йому 100 тис. грн. моральної шкоди.

Джерело: Тижневик “Номер один”


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас