Молодий співак з Тернопільщини Роман Сасанчин вслід за мамою опинився у лікарні з COVID-19

Переможець вокального шоу “Голос країни” Роман Сасанчин, мама якого тяжко хворіє на коронавірус, повідомив, що також підхопив COVID-19.

На своїх сторінках у соцмережах виконавець опублікував відео, зняте на лікарняному ліжку, на якому видно, що він перебуває під крапельницею.

У ролику Роман зазначив, що стан його хворої матері, на жаль незмінний, а от у нього дещо змінився. Артист заявив, що також захворів на коронавірус і перебуває у лікарні, де проходить курс лікування.

“Хочу подякувати, хто підтримує маму, у неї ,на жаль, нічого не змінилось, але змінилось у мене. Тепер ще і я хворий. Ще поки що Слава Богу на початках вдалося звернутися до лікарів. Тепер проходжу курс лікування. Дуже дякую за підтримку і сподіваюся, що все закінчиться добре”, – заявив Сасанчин.

Дякую всім, хто підтримує зараз мою родину, хто молиться, цікавиться, та не залишає нас самотніми. Бережіть себе та своїх рідних”,- зазначив під відео артист.

Шанувальники Романа виказали йому та його матері найщиріші побажання скорішого одужання.

“Одужуй пошвидше!

Здоров’я тобі Ромчик і твоїй мамі, це все скоро закінчиться, і все буде як раніше

Тримайтесь! Ви сильні!

Все буде добре! Головне вірити! Тримайся та виздоровлюй швидше”.

Нагадаємо, не так давно не так давно Роман Сасанчн повідомив що його хвора мама потребує допомоги, оскільки їй необхідне договартісне лікування.

Також Сасанчин додав реквізити для допомоги:

№ картки ПриватБанку 5168 7573 6194 6314

Сасанчин Євдокія Петрівна.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.