«Мені за честь було служити разом з побратимами»: першого заступника голови облради нагородили почесним орденом (Фотофакт)

Урочисті заходи до Дня українського добровольця відбулись вчора, 12 березня, на території Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Там почесними грамотами та відзнаками нагородили військових.

Також начальник закладу Вадим Ластовицький відзначив першого заступника голови Тернопільської обласної ради Володимира Болєщука орденом «Лицарський хрест добровольця».

– Щиро вдячний Тернопільському окремому підрозділу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» за почесну та несподівану відзнаку. Мені за честь було служити разом з побратимами та захищати рідну землю від російського агресора! Служу українському народу! Слава Україні, – із вдячністю сказав Володимир Болєщук.

 

Щиро вдячний за почесну та несподівану відзнаку. Мені за честь було служити разом з побратимами та захищати рідну землю від російського агресора!

Служу українському народу! Слава Україні!🇺🇦

Опубліковано Володимир Болєщук Пʼятниця, 12 березня 2021 р.

До слова, перший заступник голови облради у 2015 році пішов захищати рідну землю у добровольчий батальйон «Тернопіль» та впродовж року ніс службу на Донбасі.
Дарина Мельничук

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *