Кілька сіл на Монастирищині залишились без транспортного сполучення

Близько 4 тисяч жителів із сіл Маркова, Коржова, Завадівка, Високе, Горожанка та Підлісне залишились без транспортного сполучення. Зі слів мешканців, превізник відмовляється курсувати у ці населені пункти через збитковість та погану дорогу. Через це страждають як дорослі, так і діти, які змушені долати по кілька кілометрів в день, щоб добрати на роботу чи в школу.

Вирішити цю проблему намагається депутатка Монастириської міської ради від команди Чайківського (партії «За майбутнє») Марія Комарницька. Жінка звернулась до аграріїв, які орендують землі в громаді, з проханням про співфінансування автобусного рейсу у віддалені села.

– Я звернулася з питанням щодо підтримки автобусного рейсу «Монастириська-Підлісне», який є збитковим. Уже два тижні автобус не їздить передусім через карантинні обмеження в сусідній області, але водночас і через відмову перевізника працювати собі в збиток.

Раніше сільські ради виділяли певні кошти перевізнику, щоб він надавав транспорт для перевезення мешканців. Бюджет міської ради, на жаль, поки що не спроможний здійснювати таке фінансування. Єдина надія — на аграріїв. Оскільки орендарі спрямовують кошти на соціальні потреби села, тож ми просимо вділити частку з тих надходжень на нашу потребу, – розповіла пані Марія.

❗ Автобус у віддалені села Монастирищини повинен їздити!

✅ Депутатка Монастириської міської ради («За майбутнє»),…

Опубліковано ЗА Майбутнє Тернопільщини Пʼятниця, 12 березня 2021 р.

Аграрії підтримали таку ініціативу, але дане питання повинні ще обговорити пайовики.
– Аграрії підтримали звернення, але питання ще мають обговорити в селах, оскільки згоду щодо використання соціальних коштів мають дати пайовики. Старости донесуть дану ініціативу до мешканців сіл. Як тільки отримаємо відповідь, зберемо документи для виділення фінансування. Сподіваємося, нам вдасться налагодити автобусне сполучення, забезпечити життєдіяльність у селах, – сподівається Марія Комарницька.
Дарина Мельничук

Почаївську лавру хочуть передати Православній церкві України

На Тернопільщині передчасно пішов з життя 45-річний колишній головний лісничий (ФОТО)