“Зорав ниву, де сіють добре, вічне”, – на Тернопільщині помер авторитетний педагог (ФОТО)

На Тернопільщині помер авторитетний педагог і керівник, колишній директор Староолексинецкої школи, Кременецької ЗОШ №5 та школи-інтернату Михайло Савчук.

Сумну звістку повідомили у Фейсбуці.

“Колектив Староолексинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів глибоко сумує через тяжку втрату Савчука Михайла Федоровича, який очолював нашу школу понад 20 років. Скільки хороших слів і світлих споминів можуть сказати про нього педагогічні колективи різних освітянських установ: відділу освіти, Кременецької ЗОШ №5, школи–інтернату. Скрізь, де він працював, то працював по-справжньому.

Та, напевно, найбільші здобутки в Старому Олексинці. Тут збудована школа, тут збудований дім. Хоча що було більшим домом, то сказати важко. Скрізь докладав працю та частину душі. В Олексинці Михайло Федорович став директором. Не просто керівником, а директором за покликанням. З настирливістю і завзяттям будував школу: сперечався з проектантами, переконував районне керівництво, сам возив матеріали. Школа постала добротна, ошатна. Навколо учні заклали сад із молоденьких саджанців, попід вікнами запалахкотіли різнобарв’ям квіти.

Та мудрість керівника в тому, щоб створити справжній колектив. Тут Михайлу Федоровичу не було рівних, кадри він умів підбирати. Був вимогливим, тримав дисципліну і лад, але завжди цінував тих вчителів, які віддавались роботі. Вимагав від інших новизни та завжди сам перебував у пошуку. Михайло Федорович у Старому Олексинці не просто збудував школу, а зорав ниву, де сіють добре, вічне. Тут його завжди пам’ятатимуть тисячі вдячних учнів”, – написала Марія Довгополюк.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *