Гурт “Антитіла” скасував концерт на Тернопільщині, бо в будинку культури протікає дах (ВІДЕО)

Гурт «Антитіла» скасував концерт у Заводському, що на Чортківщині, через те, що у будинку культури зі стелі на сцену та обладнання тече вода.

Площа протікання – десятки квадратних метрів. Був великий ризик ураження людей електричним струмом. Концерт повинен був відбутись вчора, 2 березня.

«Покрівля будинку культури вже багато років в аварійному стані, але громада міста, керівник будинку культури, знаючи про аварійний стан даху, прогнившу сцену не повідомив нас про це і надав дозвіл на проведення концерту. Попри вмовляння не відміняти концерт, ми не можемо ризикувати життям людей. Надіємось на повернення у Заводське після ремонту будинку культури», – написали «Антитіла» на своїй сторінці у Facebook.

Про неприємний інцидент написали і на сторінці Заводської об’єднаної територіальної громади у Facebook: «Сьогоднішні концерти скасовано у зв’язку з технічною несправністю (протіканням даху) у будинку культури. Приносимо щирі вибачення всім, хто планував  відвідати заходи».

Як зазначають організатори,  всі квитки будуть дійсними на концерт на стадіоні в Тернополі або ж, якщо ви їх хочете повернути, то можете зробити це в місцях або сервісах придбання.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал “Тернопільські новини 24/7”

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.