Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Господарі виконують обіцянки: приймально-діагностичному відділенню у Бережанах – бути

Минулого року на території Бережанської центральної районної лікарні розпочали будівництво приймально-діагностичного відділення. Проте, через невідомі причини з виділених державою 6,8 мільйонів гривень було освоєно лише 1,6 мільйони гривень. Решта суми було повернуто до держбюджету. У січні 2021 року постало питання: за які кошти продовжувати будівництво нового відділення опорної лікарні.

Допомогти вирішити проблемну ситуацію вирішили представники партії «За майбутнє». На початку 2021 року народний депутат України Іван Чайківський та перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук оглянули стан будівництва у Бережанах.
– Це наслідок безгосподарності та бездіяльності влади,, коли обласна рада і ОДА в минулому році не знаходили взаєморозуміння і це є наслідком того, що в кінці року об’єкт, який почали фінансувати ще в листопаді, досі не зданий, – наголосив Іван Чайківський.
Під час зустрічі із працівниками лікарні та місцевою владою вони обговорювали питання виділення коштів із бюджетів різних рівнів. Тоді Володимир Болєщук наголосив, що обласна рада готова підтримати таку ініціативу, адже медичним закладам зараз як ніколи потрібна підтримка. Так і сталось. На сесії облради 17 березня депутатський корпус підтримав пропозицію фракції «За майбутнє» стосовно виділення коштів на добудову приймально-діагностичного відділення Бережанської лікарні.
– Ми ставимо перед собою господарський підхід до будь-яких справ, – сказав Володимир Болєщук. – Ми б хотіли цього року здати приймальне відділення Бережанської районної лікарні, щоб воно функціонувало. Тому, що це опорна лікарня і вона є вкрай важливою для розвитку медицини Бережанщини.
Зараз Іван Чайківський працює над тим, щоб частина будівництва відділення була профінансована державою. Планується, що відкриття оновленого приймально-діагностичне відділення у Бережанської центральної районної лікарні.
– Тут передбачається комп’ютерна діагностика, надання першої медичної допомоги, розподіл пацієнтів, згідно з наданням послуг, яких вони потребуватимуть. Тому це дуже важливий проект і я радію і як депутатка, і як лікарка, що завдяки сприяння Івана Чайківського та Володимира Болєщука нам вдасться завершити цей об’єкт, – розповіла Наталія Онишків, завідувачка неврологічного відділення лікарні.
Про готовність долучитись до співфінансування заявила і місцева влада Бережан.

У Тернополі вночі горіла сауна: під час гасіння пожежі стався вибух, постаждали рятувальники (ФОТО)

У Польщі у ДТП потрапив автобус з українцями: один загиблий, чотири постраждалих (ФОТО)