Меню
В Україні померла військовослужбовець, яка недавно отримала щеплення від COVID-19
24.03.2021 Новини

24 березня повідомили, що померла військовослужбовець, яка вакцинувалася від коронавірусу.

В Одеській області померла військовослужбовець, яка недавно прищепилася від COVID-19, судово-медична експертиза призначена на 24 березня, повідомили в командуванні Медичних сил ЗСУ.

“Сьогодні, у Одеський області, поза межами військової частини, у позаслужбовий час, раптово втратила свідомість жінка-військовослужбовець військової служби за контрактом. Співслужбовцями було одразу викликано швидку медичну допомогу та повідомлено медичну службу військової частини. Прибувши на місце події військові та цивільні медики проводили реанімаційні заходи, які нажаль не мали успіху. Зазначений військовослужбовець, найближчим часом, мала бути залучена до виконання службово-бойових завдань в районі проведення ООС тому 21.03 з дотриманням усіх алгоритмів отримала щеплення від COVID-19”, – повідомляється на сторінці командування Медсил ЗСУ на сторінці в Фейсбук у вівторок ввечері.

Військові медики наголосили, що щеплення здійснювала мобільна бригада з імунізації від Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА, яка працює з початку вакцинації і набула досвіду.

За словами начальника медичної служби військової частини, де загибла проходила службу, станом на ранок 23 березня скарг на стан здоров’я жінка не висловлювала. “З анамнезу вона страждала на гіпертонію”, – додали в командуванні Медсил.

“Судово-медична експертиза призначена на 24 березня. Про її результати буде повідомлено додатково”, – сказано в повідомленні.


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас