Меню
Чи допустять уболівальників на матчі БК “Тернопіль”?
08.02.2021 Новини

Президент Федерації баскетболу України закликав МОЗ допустити глядачів на матчі Суперліги.

Від жовтня 2020 року за рішенням Камбіну всі спортивні заходи проходять за порожніх трибун. У той же час кінотеатри та заклади культури можуть проводити заходи за 50% заповнювасті залів.

Враховуючи перехід до адаптивного карантину до кінця квітня 2021 року та певні послаблення, президент ФБУ Михайло Бродський закликав Головного державного санітарного лікаря України Ляшка М.В. дозволити проведення офіційних спортивних заходів за умов заповненості трибун не більше ніж на 50%.

Наразі офіційної реакції МОЗ на звернення ФБУ немає, однак є висока імовірність, що третє коло Суперліги команди таки проведуть з глядачами.

Тим більше, що третє коло буде складатися з блокових турів, так званих бадлів, коли кілька команд гратимуть в одному місті. Це зменшить кількість переїздів команд між містами та й в одному залі грати безпечніше.

У березні свій бадл прийме і наше місто. Наразі ж тернополяни виїжджають до Києва, де у ПС “Венето” протягом 10-12 лютого зіграють х “Харківськими соколами”, “Дніпром” і “Черкаськими мавпами”.


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас