Меню
У Тернополі сьогодні — великий вуличний хокей! (фото)
13.02.2021 Новини

12 команд з різних регіонів України на Театральному майдані беруть участь у традиційному турнірі “Ternopil Hockey Classic”.

Першочергово турнір мав відбутися на чотирьох майданчиках, розташованих на льоду ставу, але в останній момент організатори турніру, з метою безпеки учасників, перенесли його на ковзанку, розташовану на Театральному майдані.

— Остаточне рішення про перенесення ми прийняли вчора, в сьомій годині вечера, — пояснив нам один з організаторів Гія Хвічія-Дуве. — Через те, що в останні 3-4 дні випала велика кількість опадів, величезна маса снігу почала тиснути на лід ставу, утворилися тріщини, через які почала проступати вода. І така тенденція, на жаль, по всій території озера — приблизно на висоту 10 см (по щиколотки) стоїть вода. Ми намагалися прочистити спецтехнікою, але нічого не вдавалося. Отож, домовилися з власниками ковзанки на майдані і перейшли сюди.

Через такий форс-мажор організатори змушені були переглянути кількісний склад учасників — на озері планувалося грати на чотирьох майданчиках (плюс один резервний), а тут доводиться задовільнитися одним.

— Ми змушені були прийняти дуже важке для нас рішення і виключити чотири команди з числа учасників, — розповів організатор. — Замість 16-ти команд участь у турнірі бере 12. На змаганні грають команди із Києва, Кривого Рогу, Тернополя, Вінниці, Хмельницького, Рівного і Підволочиська. Турнір відбувається по трішки видозміненій швейцарській системі, яка дає змогу кожній команди зіграти по три гри в день, а також зберігає інтригу до останнього матчу. За підсумками сьогоднішного ігрового дня ми розділимо команди на два дивізіони — “Майстер” (6 найсильніших команд) і “Фанат”.

Фінальні змагання у двох дивізіонах відбудуться завтра. Також о 14.00 організатори планують провести майстер-клас з зіркою українського хокею, захисником національної збірної Олександром Побєдоносцевим.

 


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас