У Тернополі діє виставка Героїв Небесної Сотні з Тернопільщини (ВІДЕО)

Каска, в якій загинув Устим Голоднюк, зразковий табель Тараса Слободяна, пам’ятна футболка Ігоря Костенка – ці та інші особисті речі семи Героїв Небесної Сотні, які є уродженцями області, представили на виставці «Зима, що нас змінила» у «Музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини». Ідею облаштувати таку експозицію приурочили до вшанування пам’яті загиблих на Майдані.
– Батьки принесли їхні особисті речі, це світлини, це особисті речі побуту, речі, які були біля них на Майдані. Також було виготовлено фото семи учасників Революції Гідності, які загинули, – розповідає заступник директора з наукової роботи у «Музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини» Сергій Волянюк.
У ці дні в Україні 7 років тому відбувались героїчні події і забути їх ми не маємо права. Тому так важливо відвідувати заходи, які присвячені Героям Небесної Сотні, каже Володимир Болєщук – перший заступник голови Тернопільської обласної ради. Він підкреслює, речі, що представлені на виставці – особливі.
– Це реліквія, це святі речі. Це свята людина, яка віддала своє життя за ближнього свого, за свою країну. Найважливіше, щоб ми їх пам’ятали, щоб ми схиляли низько голову перед пам’яттю цих людей, які віддали своє життя за Україну, віддали своє життя за те, що ми сьогодні зможемо творити, а наше завдання – зробити так, щоб ця Україна була такою, якою вони хотіли, – зазначив Володимир Болєщук.
Виставка «Зима, що нас змінила» діятиме у музеї до 1 березня.
Дарина Мельничук
Відео Павла Лящинського

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *