“Уже не довічне”: суд змінив вирок вбивці тату-майстрині (ВІДЕО)

Тернопільський апеляційний суд своєю постановою скасував вирок першої інстанції про довічне ув’язнення і змінив міру покарання Андрію Горбатюку на 15 років тюрми.

Обвинувачений наполягав, що він не вбивав тату-майстриню Тетяну Підвашецьку, за вбивство якої йому і присудили довічне. Відповідне засідання відбулося 10 лютого, пише “Терміново”.

Нагадаємо, під час попередніх слухань справи прокурор просив для Андрія Горбатюка 15 років в’язниці, однак рідні наполягали на довічному ув’язненні. Зрештою, найвищу міру покарання Андрію Горбатюку присудили 11 листопада 2002 року.

Однак з таким рішенням суду не погодився адвокат підсудного. Тож сторона обвинуваченого подала апеляцію щодо перегляду справи.

Відповідне засідання відбулося 10 лютого. Сам обвинувачений був присутнім на засіданні в онлайн-режимі. Читайте також: “Без перспективи на звільнення”: кого і за що засудили довічно на Тернопільщині – За що ти вбив мою Таню? За що ти позбавив її життя? Вона була добра дитина. Вона ні тобі, ні комусь ще нічого поганого не зробила! – емоційно зверталася до обвинуваченого мама вбитої. – З чого ви взяли, що це я зробив? Коли мене затримали, наговорили мені всякої фігні, щоб я визнавав свою вину, бо я в будь-якому випадку сяду, а в такому випадку дадуть менший строк, – розповідав під час засідання суду Андрій Горбатюк.

На засіданні також були присутні бабуся та дідусь убитої Тетяни Підвашецької. Почувши рішення апеляційного суду, рід

 

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *