Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільські депутати розповіли свої історії кохання (ФОТО)

Романтичними історіями кохання поділились представники партії «За майбутнє». Вони вирішили трішки привідкрити завісу особистого життя та розповісти, як познайомились зі своїми коханими.

Зокрема, народний депутат України Іван Чайківський разом із дружиною Тетяною у шлюбі вже 21 рік. Вони виховують двох дітей. До того періоду, коли зав’язались їхні стосунки, подружжя були вже знайомі.
Він був однокласником чоловіка сестри Тетяни і неодноразово приходив до них додому. Тому на концерт у День міста 1999 року вони пішли разом: Тетяна, її сестра з чоловіком і Іван.
– Тоді на Співочому полі ми гарно відпочили, танцювали, багато сміялися. Пізно ввечері вертались додому і я вперше провів Таню,- ділиться спогадами чоловік. Розписалися ми в листопаді, весілля відгуляли в січні. Все було підлаштоване під сільськогосподарський виробничий цикл. Від ранньої весни і до пізньої осені я був в полях чи на будовах.

?? Без кохання нема майбутнього!

У команді «За майбутнє» — щасливі подружжя?❤️?, які трепетно бережуть почуття, гідно…

Опубліковано Тернопільщина ЗА Майбутнє Субота, 13 лютого 2021 р.

Перший заступник голови Тернопільської облради, голова обласного осередку партії «За майбутнє» Володимир Болєщук разом зі своєю дружиною Оксаною познайомились у юному віці: коли йому було 20 років, а їй – 16. Через кілька місяців, коли дівчині виповнилось 17 років, Володимир освідчився і пара одружилась. Разом вони виховали двох дітей: 23-річного Івана та 22-річну Соломію.

– Ми познайомились взимку під час дискотеки у клубі в Кутківцях. У жовтні того ж року одружились. Як побачив її – відчув, що це моя майбутня дружина,- розповідає Володимир. – Ціную Оксанку за її жіночу мудрість, доброту, за те, що вона сильна, вольова особистість, за взаєморозуміння, яке є між нами. Це моя подруга, яка завжди порадить, підтримає та допоможе. Ми завжди радимось один з одним, яке рішення прийняти. У мене запальна, емоційна вдача, Оксанка ж, навпаки – виважена та спокійна. Я думаю, що саме це доповнює нас як пару.

Депутат Тернопільської обласної ради Володимир Гач свою дружину Ірину знав ще зі школи. Вони обоє із села Городище, що на Козівщині. Ірина та Володимир виховують 12-річного Станіслава та 2-річну Софійку. Мешкають нині в Тернополі.


– Не уявляю свого життя без Ірини. Ще зі шкільних років почали зустрічатися, одружилися в 2007-ому. З майбутньою дружиною ми не були однокласниками, я навчався з її старшою сестрою. Ірина — добра, красива і розумна. Коли я перевівся на заочне навчання у вузі й пішов до армії, вона чекала мене. Згодом я підписав трирічний контракт і подався служити кінологом у Державну прикордонну службу. Мешкав в місті Мостиська на Львівщині. Щоб побачити свою кохану, щоразу долав по 200 км, тому хотів чимскоріше одружитися (усміхається, — авт.). Відгуляли весілля в Тернополі. Відтоді ми разом, – сказав Володимир Гач.

Святослав Лебонтов, депутат обласної ради, познайомився із дружиною Людмилою на дискотеці. Вони одружились, коли обом було по 20 років. Зараз виховують трьох дітей: 19-річну Ксеню, 8-річного Арсенка та 6-річного Данилка.
– Випадкова зустріч на дискотеці в клубі «Імпульс» в 1999-ому році для нас виявилася доленосною, — усміхається Святослав. — Людмила святкувала з друзями 20-річчя. Я запросив іменинницю до танцю, розговорилися, записав її номер телефону і через декілька днів запросив на побачення. З першої зустрічі зрозумів, що це моя половинка. Не став зволікати: влітку ми вирішили одружитися, а вже в жовтні справили весілля. В юному віці легше приймати «сердечні» рішення: любиш людину — шукаєш можливість бути з нею! Так було у нас, – зауважив Святослав Лебонтов.

Депутат Тернопільської міської ради Рустам Ергешов разом із дружиною Мар’яною вже 8 років. Їхні стосунки почались ще коли обоє були студентами ЗУНУ (ТНЕУ). Зараз виховують 4-річну доньку Ельвіру.

– Мар’яна відразу мені сподобалася: щира українська душа, неповторна врода! Я не надто романтик, більше прагматик: одного дня прийшов і запропонував Мар’яні одружитися. Погодилася! Зареєстрували шлюб у квітні 2015-го, восени того року справили весілля. Були звичайною студентською парою, не мали якихось особливих коштів, але відчували безмежне щастя. У нас із дружиною споріднені душі, розуміємо одне одного з пів слова. Між нами, на щастя, майже не виникають конфлікти. З кожним роком наші почуття стають міцнішими. Щоб зберегти стосунки, треба часто спілкуватись, нічого не ховати в собі, розповів Рустам Ергешов.
Він зізнався, що прикладом міцної сім’ї для нього є його батьки, які разом вже понад 35 років.

Більш детально про історії кохання депутатів – читайте на сторінці у соціальній мережі «Тернопільщина За Майбутнє».

Збили прямо на переході — у Тернополі 45-річна жінка отримала черепно-мозкову травму

Тернополянин Сергій Лисобей — чемпіон України серед молоді у плаванні на спині