У Тернополі податківець, який мав коронавірус, перерізав собі вени на очах у лікарів

У Тернополі чоловік, який лікувався від коронавірусу, перерізав собі сонну артерію просто в палаті на очах у медперсоналу.

Чоловік майже 20 років пропрацював у податковій службі Тернопільщини, пише tsn.ua. Працівники шоковані раптовою смертю колеги, бо чоловік був життєрадісний.

“Скільки його знав, а це більше 6 років, я в життя ніколи не бачив людину в стані депресії, неадекватності”, – каже заступник керівника ГУ ДПС у Тернопільській області Сергій Бабій.

Чоловік з хворобою боровся більше пів місяця. Спершу удома під наглядом сімейного лікаря. Проте у міській лікарні, куди чоловіка через 10 днів доправили в тяжкому стані із двобічною ковідівською пневмонією, кажуть, що суїцидні настрої у нього помітили одразу.

“У бесіді завжди проскакували такі думки, що він має важку форму ковіду, він заразив багато людей, що людина, яка от так вчинила, вона не має права на життя”, – розповів директор Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

Лікарі впевнені, що це були лише його навіювання, бо насправді у період його хвороби на місці роботи захворіла лише 1 людина. Його рідні – мати та дружина – теж були здорові.

До чоловіка приводили психолога, але він відмовився від його послуг. Пацієнта перевели в палату під постійний нагляд медиків. На їх очах він і скоїв самогубство, маючи при собі ніж.

“Була проведена розмова з родичами і психіатром щодо подальшої тактики, можливого переведення у психдиспансер, і о 19:00 на очах у медичного персоналу він вчинив цей акт”, – розповів Ярослав Чайківський.

Лікарі кажуть, що у чоловіка були всі шанси побороти хворобу. Він самостійно дихав, хоча у нього половина легенів була уражена вірусом.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *