Співак з Тернопільщини Віктор Павлік зізнався, що на карантині жив на гроші дружини

Через карантинні обмеження багатьом українським зіркам довелося скасувати концерти. У скрутному становищі опинився й співак з Тернопільщини Віктор Павлік.

Артист зізнався, що на карантині жив на гроші дружини, які вона заробляє завдяки блогу в інстаграмі. Пише 24 канал з посиланням на Dorotye.

На 2020 рік у народного артиста України було заплановано багато концертів і турів, однак через пандемію коронавірусу більшість з них скасували ще в березні. Оскільки музична кар’єра співака була на паузі, сім’ю утримувала його 26-річна дружина Катерина Реп’яхова.

Обраниця виконавця працює його концертною директоркою та активно веде особистий блог в інстаграмі. Наразі в дівчини понад 46 тисяч підписників. Саме завдяки блогерству вона заробляла на карантині не лише на себе, а й на чоловіка.

“Слава Богу, в мене є моя молода дружина Катя. Вона блогер і дуже-дуже набирає обертів. Вона має гарну сторінку в інстаграмі, немало підписників, багато друзів. Дякуючи їй, трошки виживаємо”,– поділився Віктор Павлік.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *