Політологи відзначають ріст довіри до партії «За майбутнє»

Ми вже повідомляли про те, що соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила результати опитування українців з приводу того, яку партію вони готові підтримати на наступних парламентських виборах. Зокрема, рейтинг політичної сили «За майбутнє», зріс до 4,4 %. Цю ситуацію прокоментували і політологи Кирило Сазонов та Андрій Золотарьов.

– Мають великі шанси потрапити до парламенту партії «За Майбутнє», «Українська Стратегія Гройсмана», «Сила і Честь» і Радикальна партія Олега Ляшка. Зараз вони набирають 4-5%. При правильній роботі, до виборів у них є можливості збільшити цей відсоток як мінімум вдвічі. Зокрема, партія «За Майбутнє», яка єдина серед них вже має депутатську групу у Верховній Раді, яка регулярно працює у парламенті та виступає з трибуни, у них є підтримка в регіонах. За результатами виборів у жовтні, «За Майбутнє» отримала у місцевих радах понад 4 тисячі депутатів, в тому числі міських голів великих обласних центрів. Члени політсили працюють, спілкуються з людьми, приймають рішення. Наприклад, ситуація з мораторієм на підвищення тарифів. За ініціативи «За майбутнє» після нового року зібралися позачергові сесії місцевих рад у більшості областях України. Не дивно, що вже в лютому вони мають парламентський рейтинг на рівні 4-5%, — написав політичний експерт Кирило Сазонов. 

Іван Чайківський та Ігор Палиця

На думку політолога та директора аналітичного центру «Третій сектор» Андрія Золотарьова, не дивно, що довіра до партії «За майбутнє» зростає, адже в політичній силі зібрані лідери думок, які досягли успіхів у житті та зможуть навести лад в державі.

– Це хороший результат для нової партії, яка заявила про себе лише в травні 2020-го. Вона зуміла восени набрати по Україні 11% всіх мандатів, друге місце за кількістю обраних голів громад, і сформувала більшість у кількох обласних радах. У контексті вже періодично спливаючої теми дострокових виборів в Раду переваги будуть у партій, що мають не тільки розгалужену регіональну структуру, а й мають в арсеналі місцевий “порядок денний”, — зазначив політолог.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *