Олена Підгрушна “привезла” Україну на бронзову нагороду в естафеті

Щойно на чемпіонаті світу в Словенії завершилася естафетна гонка серед жінок, яка принесла Україні першу нагороду на чемпіонаті.

Наша четвірка, у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Дар’ї Блашко та Олени Підгрушної, постійно трималася серед лідерів гонки, не відпускаючи їх більше, ніж на 20 секунд.

Та вирішальні події, як завжди, розгорнулися на етапі Олени Підгрушної — їй потрібно було боротися з Норвегією, Польщею та Білоруссю, які йшли попереду, і не підпускати ближче грізні команди Німеччини, Франції і Швеції.

У результаті вийшло на п’ятірку з мінусом — після стрільби стоячи Підгрушна вийшла зі стрільбища у боротьбі з німкенею Пройс, і трішки позаду норвежки Олсбю. Ще кілька секунд позаду відстрілялася і білоруска Кручінкіна.

Кручінкіну (як і всіх решта) вдалося “відчепити” практично відразу, розрив у 10 секунд з Олсбю також протримався до фініша, а ось з Пройс в Олени вийшла дуже гостра боротьба, й програш “німецькій машині” буквально на фінішних метрах менше половини секунди.

Однак — це бронзова нагорода. Перша на цьому чемпіонаті і дуже важлива.

А о 16.00 відбудеться чоловіча естафета, в якій востаннє на цьому чемпіонаті вийде на старт тернополянин Дмитро Підручний.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *