На Франківщині нова хвиля пандемії: за добу 79 госпіталізацій з важкими пневмоніями

Івано-франківські медики б’ють на сполох. В область терміново вирушив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Станом на ранок 16 лютого у трьох стаціонарах Івано-Франківська перебуває 525 осіб, з них 411 – міських жителів. Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко, інформує Фіртка.
Центральна міська клінічна лікарня має 333 пацієнтів з пневмоніями, що становить 95% заповнення. Перша міська клінічна лікарня має 155 пацієнтів з пневмоніями, це 77%.
«Центральна міська лікарня за цю добу побила напевне рекорди тому що за цю добу госпіталізовано 95 пацієнтів, із них 79 – з пневмоніями. Ми ще такої цифри не мали. В нас було 62-68, але 79 за добу такого ще не було», – сказала Бойко.
За її словами, в реанімаціях перебувають в ЦМКЛ – 16 пацієнтів, на СІПАПах – 9, одна людина заінтубована, на кисні – 89.
Перша міська клінічна лікарня: всього тут 198 пацієнтів, з пневмоніями –  155. За добу госпіталізовано – 13, з них з пневмоніями – 4.
«Це пояснюється тим, що один день у нас є ургентною центральна міська клінічна лікарня, другого дня, сьогодні вже готується до прийому пацієнтів перша міська клінічна лікарня», – додала Бойко.
Станом на ранок крім міської лікарні №1, пацієнти перебувають у міському перинатальному центрі, куди їх почали госпіталізовувати ще з неділі.
В реанімації міської клінічної лікарні №1 наразі 8 пацієнтів, на СІПАП – 4, на кисні – 64.
Нагадаємо, сьогодні на Прикарпатті за добу підтвердили найбільшу кількість випадків захворювання — 621.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *