Булінг проти однокласниці: на Тернопільщині мама нечемної учениці отримала штраф

Лановецький районний суд нещодавно розглянув іще одну справу про булінг.

Як зазначається у матеріалах справи, учениця 9 класу Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів в період з вересня по 23 грудня 2020 року у приміщенні школи під час навчального процесу вчиняла булінг (цькування) відносно своєї однокласниці.

Учениця систематично ображала свою однокласницю нецензурними словами, а також насміхалася з неї.

Окрім, булінгу працівники поліції зафіксували іще одне порушення, вчинене цією 9-класницею – 31 грудня у вечірню пору дівчина у Ланівцях вживала алкогольні напої біля центральної ялинки.

Тож на матір школярки склали адміністративні матеріали за ч.3 ст.173-4 (булінг) та ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьків обов’язків з виховання дітей).

У судовому засіданні матір школярки свою провину визнала – повідомила, що провела вдома бесіду з дітьми і надалі обіцяє належним чином виконувати батьківські обов’язки.

Дослідивши усі матеріали справи, суддя Лановецького районного суду Радосюк А. В. 27 січня постановив матір школярки визнати винною у вчиненні адміністративних правопорушень , передбачених ч. 3 ст. 173-4 та ч.1 ст. 184 КупроАП і накласти на неї штраф у розмірі 850 гривень.

Окрім цього жінка має сплатити в дохід держави судовий збір у розмірі 454 гривні.

Джерело.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *