Підгрушна розпочала рік на 53-ій позиції у спринті

Після нетривалої паузи відновився біатлонний сезон. Сьогодні в німецькому Оберхофі відбулася спринтерська гонка серед жінок.

Тернополянка Олена Підгрушна фінішувала 53-ою і знову не набрала залікових очків, але бодай пробилася до гонки переслідування.

Наша біатлоністка схибила аж три рази, і лише висока швидкість на фінішному колі дозволила їй посісти більш-менш задовільну позицію з відривом від лідера у 2 хвилини 37 секунд.

Цього не скажеш про іншу вихованку тернопільського біатлону — Анастасію Меркушину. Вона промахнулася аж чотири рази і фінішувала 92-ою (!) з понад 4-хвилинним гандикапом.

Найкращою серед українок знову була Юлія Джима. Схоже, що вона єдина, бодай за умови стовідсоткової стрільби, має шанс потрапити на п’єдестал. Сьогодні Юлія схибила одного разу і була 10-ою з програшем 1 хвилина 9 секунд лідеру.

Інші наші біатлоністки можуть поки лише мріяти про такі позиції. Так, наприклад, Дарина Блашко навіть з чистою стрільбою фінішувала 32-ою…

А о 15.15 розпочнеться спринтерська гонка серед чоловіків. Там наш Дмитро Підручний стартуватиме під 31-им номером.