БК “Тернопіль” обіграв бронзового призера попереднього чемпіонату

Тернопільский клуб продовжує збирати “скальпи” лідерів баскетбольної Суперліги.

Черговою жертвою став “Прометей” із Кам’янського — бронзовий призер попереднього чемпіонату і один з фаворитів нинішнього. “Прометей” переміг тернополян у першому колі і мав усі шанси виграти і в Тернополі, адже на останню перерву команди пішли з 11-очковою перевагою гостей.

Та в четвертій чверті БК “Тернопіль” зумів знайти свої шанси у швидких атаках, спочатку наздогнав суперника в рахунку, а потім забезпечив і свою 7-очкову перевагу — 98:91. Це наразі найвизначніша перемога тернополян у Суперлізі!

Тернопіль – Прометей – 98:91 (24:29, 22:15, 16:29, 36:18)
Тернопіль: Калхун (22 + 5 підбирань), Кольченко (19 + 4 перехоплення), Боуі (16 + 5 підбирань + 13 передач), Агафонов (15), Югба (14 + 6 підбирань) – старт; Сандул (9 + 8 підбирань), Буренко (3 + 5 підбирань), Тіщенко (0).
Прометей: Вон (19 + 4 втрати), Стефенс (12 + 4 блок-шоти), Лукашов (12 + 5 передач).
Завтра, 10 січня, тернополяни приймуть сусідів у ткрнірній таблиці із Запоріжжя.

Олена Підгрушна у свій день народження піднялася до залікової зони в гонці переслідування

Двоє жителів Тернопільщини стали героями року: одного з них нагородять посмертно (ВІДЕО)