Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Підключив 100 комп’ютерів”: посадовець крав електрику для майнінгу криптовалюти у залізниці на Тернопільщині

Посадовець «Львівської залізниці» відшкодує 412 тис. грн за майнінг криптовалюти.

Суд звільнив від тюремного ув’язнення екс-посадовця «Львівської залізниці», що крав електроенергію для майнінгу криптовалюти у одному з підрозділів залізниці на Тернопільщині. Однак Володимир Гавронський має відшкодувати «Укрзалізниці» 412 тис. грн збитків за крадену електрику.

Про це повідомив антикорупційний сайт «Наші гроші», посилаючись на вирок Тернопільського апеляційного суду.

У 2019 році Володимир Гавронський був заступником начальника підрозділу «Львівська дистанція захисних лісонасаджень», що входить до «Львівської залізниці». У його обов’язки входила організація вирубки лісу біля залізниці, в його розпорядження також перебували гаражі та автобаза.

У одному з цих приміщень протягом червня – листопада 2019 року він під’єднав до електромережі залізниці комп’ютери, аби майнити криптовалюту. Використовуючи магніт, він крав електрику підприємства. Тодішній керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов повідомляв, що до електромережі були незаконно під’єднані 100 комп’ютерів. Скільки залізничнику вдалось заробити на майнінгу криптовалюти невідомо.

У жовтні 2020 року суддя Тернопільського міськрайонного суду Петро Гуменний визнав Володимира Гавронського винним у крадіжці електрики залізниці та призначив рік тюрми. Його також зобов’язали сплатити 333 тис. грн завданих збитків «Укрзалізниці».

У масках із битами і арматурою: у Парижі жорстоко побили підлітка з України

“Нагодувала цим дітей…”: тернополянка виявила у сирі невідому речовину (ФОТО)