Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Зробили з тварини сито”: на Тернопільщині браконьєри розстріляли собаку (ФОТО)

Випадок жорстокого поводження з твариною, який закінчився її смертю, трапився на Заліщанщині. Там невідомі стріляли по собаці.

Тварину врятувати не вдалося, описує випадок у фейсбуці користувача Юлія Юлія. 

“Тернопільська область, село Торське. Мисливці, браконьєри чи інша нечисть, яка має зброю !!! Зло повертається злом і закон карми існує!!! Він був чиїмось домашнім улюбленцем ! Ви добре бачили, що це не дикий звір, а простий пухнастий собака свійський.Ви зробили з нього сито!!!!Розстріляли!!!! Яєць бракує йти ворогів стріляти на війну, то реалізуєтесь на домашніх собаках???? Сито!!! І кинули помирати в полі!!! Його знайшов тракторист…Ми зробили все, що змогли.Собаку відвезли в Тернопіль.Рентген показав, що його безжалісно розстріляли…розрив спинного мозку.легені.Собаня помер”, – пише жінка.

Нагадаємо, відповідно до Статті 299 ККУ, жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Фото ілюстративне.

Можливе порушення руху транспорту: Тернопільщину вкриє мокрий сніг

За минулу добу на Тернопільщині від коронавірусу померло 5 людей