БК “Тернопіль” в овертаймі вирвав перемогу в “Миколаєва”

У Тернополі щойно завершився неймовірно видовищний матч української баскетбольної Суперліги.

БК “Тернопіль” приймав суперників з Миколаєва і практично протягом всього основного часу гри поступався в рахунку. Більше того, першу чверть тернополяни програли в два рази — 17:34.

Потім почалася довга гонитва за суперником, тернополяни ніби підбиралися в рахунку, але знову упускали суперника. За хвилину до кінця гри вони все ще програвали 6 очків, але тут вдало відіграв дует Кальніченко-Кольченко і останній, у важкому проході, перевів гру в овертайм.

В додатковий час тернополяни відразу забезпечили собі комфортну перевагу, і хоча миколаївці також намагалися врятувати гру, довели матч до перемоги — 110:103.

Тернопіль – Миколаїв – 110:103 ОТ (17:34, 35:21, 17:21, 28:21, 13:6)
Тернопіль: Боуі (26 + 12 передач + 6 підбирань + 3 перехоплення), Калхун (21 + 5 підбирань + 4 передачі + 4 перехоплення), Югба (17 + 9 підбирань), Агафонов (15), Кольченко (12 + 5 передач) – старт; Кальніченко (14), Подковиров (3), Сандул (2), Тіщенко (0), Головчик (0).