Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

БК “Тернопіль” вдома програв “Черкаським мавпам”

В останній чверті наші баскетболісти вигравали 7 очків, але не втримали перевагу.

У п’ятницю ввечері, 11 грудня, БК “Тернопіль” вдома грав матч Суперліги з баскетболістами “Черкаських мавп”. Наші баскетболісти, у видовищній грі, поступилися — 77:81.

Обидві команди показали конкурентний баскетбол, отож, рахунок протягом гри, наче на гойдалці, змінювався на користь то однієї, то іншої команди. В останній чверті тернополяни було вийшли вперед на 7 очків, але в кінцівці “мавпи” увімкнули свій потужний захист і за останні 4 хвилини тернополяни набрали лише 2 очки.

У підсумку — поразка. Тепер тернополяни намагають покращити своє турнірне становище вже в наступному поєдинку, який відбудеться у неділю, 13 грудня, о 16.00. БК “Тернопіль” прийме суперників з Миколаєва.

Тернопіль – Черкаські Мавпи 77:81 (19:26, 20:11, 20:24, 18:20)
Тернопіль: Боуі (20 + 8 передач), Югба (10), Кальніченко (2), Кольченко (2), Сандул (2) – старт; Калхун (20 + 5 підбирань), Агафонов (14 + 8 підбирань + 4 передачі), Тіщенко (4), Буренко (3), Подковиров (0), Головчик (0).
Мавпи: Райт (26 + 10 підбирань), Джонс (14 + 8 піібирань), Скапінцев (10 + 6 блок-шотів).

Водій, що збив на смерть пішохода і втік, проведе три роки з ґратами на Тернопільщині