Індекс олів’є: скільки коштує новорічний салат в 2020 році

Новий рік без олів’є як пюрешка без котлетки. Цей салат міцно «закріпився в ДНК» українців і без нього неможливо уявити жодне новорічне застілля. Сервіс доставки їжі Raketa проаналізував ціни на олів’є в різних містах України, дізнавшись, де його готують найдешевше і найдорожче.

«Індекс олів’є» — середня сума вартості олів’є в ресторанах, доставку з яких здійснює сервіс Raketa. Рейтинг показує, наскільки низькі або високі ціни на цей салат в різних містах України
Так, за даними дослідження в трійку «дорогих» міст входять Вінниця, Дніпро і Київ. У цих містах середня ціна олів’є стартує від 90 грн. А ось найнижча середня вартість салату — в Івано-Франківську (33 грн), Кременчуці (54 грн) і Рівне (55 грн).
Також, згідно з рейтингом, найдорожчий олів’є з доставкою можна замовити в Києві за 450 грн (за 200 грамів). А ось найдешевшою новорічною стравою можна поласувати в Івано-Франківську. В одному з місцевих закладів його вартість складає всього 19 грн за 100 грамів. В цілому ж середня вартість олів’є по Україні становить 70 грн.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *