“Чотири потенційних матері та брат двійник”: чи знайшов підприємець із Тернопільщини рідну кров (ВІДЕО)

Андрій Савчук – успішний підприємець з Тернопільщини. У нього є все – кохана дружина, діти, гарний дохід. Та немає основного – рідної мами, про яку він мріє з дитинства.

Усе своє життя чоловік мріє про зустріч з біологічною матір’ю. Протягом 23 років Андрій намагався самостійно розшукати її, а коли пошуки зайшли у глухий кут, вирішив звернутися в програму “Таємниці ДНК” 2 сезон.

Команда проєкту провела масштабну пошукову роботу, яка тривала понад 9 місяців. Чи вдалося їм знайти рідну матір Андрія?

Під час своїх розшуків Андрієві вдалося лише знайти ім’я матері – Марія Мостова. Журналісти передачі кажуть, що жінка могла мати ім’я Любов. Знайшли чотири претендентки, які могли бути мамою чоловіка. Хвилювання переповнювало, чоловік був переконаний, що одна із них – його рідна кров…

Детальніше дивіться у відео “СТБ”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.