Тернопільського студента, якого розшукувала поліція, знайшли мертвим, – соцмережі

Нещодавно тернопільська поліція оголосила у розшук Юрія Зайкова – 21-річного юнака з Волочиська. Останнім часом хлопець проживав та працював в Тернополі. А з 10 грудня на зв’язок з рідними не виходив.


На жаль, у неділю, 13 грудня, викладачі Західноукраїнського національного університету, де навчався Юрій, у соцмережах повідомили, що, на превеликий жаль, справдилися найгірші побоювання і хлопця немає серед живих.

“Пішов з життя..наш студент 4 року навчання – Зайков Юрій. Людина світлої душі, відкритого і доброго серця! Професорсько викладацький склад кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу, в скорботі, низько схиляє голови та молиться за упокій його душі. Глибокі та щирі співчуття батькам та рідним! Вічна пам’ять… ” – зі смутком повідомила викладач кафедри, де навчався хлопець, пані Оксана.

Причини смерті хлопця невідомі. Очікуємо на офіційний коментар поліції.

Джерело.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.