Меню
Повідомили офіційно, чи дійсно кондуктор виштовхав з тролейбуса хлопчика: результати службової перевірки
11.12.2020 Новини

Нещодавно тернопільські ЗМІ повідомляли про інцидент із хлопчиком, якого кондуктор виштовхнув із тролейбуса.

На сайті Тернопільської міської ради з’явилась інформація стосовно дослідження обставин справи та проведення службової перевірки.
“Відповідно до наказу управління транспортних мереж та зв’язку Тернопільської міської ради №29 від 10.12.2020р., управлінням проведено службове розслідування щодо публікації громадянки у соціальній мережі Facebook щодо дій кондуктора тролейбусного маршруту №2”, – повідомляють на сайті.

Під час перевірки, було проведено ряд хзаходів. Згідно із письмовими поясненнями кондукторів і водіїв, які працювали 8 грудня на тролейбусних маршрутах №2 та №11, а також наданої офіційної інформації “КП “Тернопільелектротранс”, факт інциденту, описаний у публікації, не підтвердився. Зібрану інформацію передано керівництву ЮП ВПП Тернопільського ВП ГУ Національної поліції в Тернопільській області.

Окрім того, на сайті зазначають, що автор публікації-скарги, яка і стала інфоприводом для ЗМІ та фактом, що передував службовій перевірці,  на телефонні дзвінки працівників управління транспортних мереж та зв’язку не відповідає.


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас