Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Не стало людини з великої букви”: через коронавірус помер президент тернопільського Ротарі клубу (ФОТО)

Ігоря Цепенюка не стало 24 листопада. Він був одним із засновників та президентом ГО “Ротарі клуб Тернополя”.

Про його смерть повідомляє на свої сторінці у соцмережі Фейсбук “6 резервна сотня ДУКПС-Тернопілля”.

“Відійшов у вічність побратим, підприємець, волонтер, добра і світла людина Ігор Цепенюк. Його жага до перемоги та жага допомагати тим, хто цього потребує, була дуже сильною. Все, що задумав, все реалізовував. Один з небагатьох, хто за 7 років війни не втомився допомагати добровольцям, один з небагатьох, хто виступав меценатом у вихованні майбутнього молодого покоління. Молимося за його душу, приносимо співчуття рідним”, – йдеться у повідомленні.

Про сумну звістку також написала на своїй сторінці у соцмережі волонтерка Вікторія Лень. Як підтвердила вона виданню “Терміново”, Ігор Цепенюк помер від ускладнень COVID-19.

До речі, ще зранку 24 листопада чоловік поширив у себе на сторінці новину про коронавірусний антирекорд на Тернопільщині – за останню добу у області померло 9 людей. На жаль, ця хвороба забрала і самого пана Ігоря…

“Ігор Цепенюк, я не можу повірити, не хочу навіть вкласти в голову, що Вас нема. Не хочу …. не хочу…. чому??  Ігоре, ми стільки зробили для хлопців, як тепер ми без вас? Боженько, чому забираєш найкращих???? Спочивай з миром наш друже, ви були неймовірним другом, патріотом та людиною з великої букви”, – написала Вікторія.

 

Порошенко отримав у Львові новий болючий ляпас

“Відмовили обидві нирки”: небайдужих просять врятувати 36-річну маму з Тернопільщини (ФОТО)