“Якщо сказано – носи маску і часто міняй, то носи і міняй”: українка, яка захворіла на коронавірус, розповіла про безпечність людей

Жінку вразило безпечне ставлення людей до коронавірусу, тому вона написала пост, який розмістила у соцмережах.

“Вирішила написати пост, бо вражає безпечне ставлення людей до COVID. Так, хтось переносить його відносно легко, але багато мають тяжкі наслідки. Багато людей помирає.

🔥Ми з чоловіком лежимо з цим діагнозом в Тернопільській районній лікарні. Чоловік тиждень лежав вдома, а з 9-го в лікарні, а я лягла 16-го. Нам зробили сімейну палату, бо на той момент чоловік вже був у тяжкому стані, а мій стан давав мені можливість його доглядати. Дуже гарна практика – хворий під постійним наглядом!

🔥Обов‘язково хочу написати про медперсонал. Люди працюють, як солдати. Робота відлагоджена. Медикаменти всі є. Єдине, що купуємо – антибіотик чоловіку, бо в нього хворі нирки.

🔥Чоловік від неділі не може дихати без кисневої маски. Дуже тяжкі ночі! Кожна все тяжча. В ліжку сидить, бо лежачи задихається і в масці. Вдень, щоб дійти 4 метри до туалету, сидить біля двох годин на ліжку, поки наважиться зняти маску на хвилину. І бігом до маски назад! За цю хвилину рівень кисню в легенях падає до 70% і дуже тяжко піднімається назад до 85-91%. Рівень кисню в легенях має бути від 95%.

🔥Сьогодні чоловіка повезли в Бучач на гемодіаліз нирок, бо інакше його не витягнути. Це півтори години дороги. З кисневим балоном. 4 години діалізу там і півтори години дороги назад. Чекаю і молюся!

🔥Я цей пост написала, щоб допомогти вам зрозуміти, що до серйозних речей потрібно ставитися серйозно! Всі правила, які існують в світі, вони написані на основі пережитого досвіду, логічних висновків, прописаних алгоритмів дій. Часто правила писані кров‘ю!

🔥Тому, якщо сказано – сиди вдома, не швендяй без потреби, то сиди!

🔥Якщо сказано – носи маску і часто міняй, то носи і міняй!
🔥Якщо сказано – часто мий руки та дезинфікуй, то не лінися!
🔥Якщо сказано – соціальна дистанція, то дотримуйся, подбай про себе та інших!
🔥🔥🔥Не бійтеся зробити зауваження! Не бійтеся відігнати від себе інших на безпечну віддаль! Страшно не поконфліктувати заради здоров’я, страшно мучитися з COVID. Хай вам нахамлять, та ви будете здоровими та живими!

Дбайте одні про одних! І хай нас всіх Господь береже!!!, – написала Валентина Цепенюк.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *