Меню
У Польщі з’явилася онлайн-гра за мотивами ДТП з українцями
21.11.2020 Новини

З’явилася онлайн-гра про ведмедя за мотивами інциденту, що стався минулого тижня за участі 2-х українців та одного узбека в Мазовецькому воєводстві.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на Telegram-канал “Така Польща”, тоді на території гміни Константін-Єзьорна зіткнулися три автомобілі: BMW, Mercedes i Toyota.

Водії, 34-річний та 29-річний громадяни України й 25-річний громадянин Узбекистану, розповіли поліції, що причиною ДТП став…ведмідь, який перебігав дорогу. Таке пояснення дуже здивувало поліцейських, бо останнього ведмедя на Мазовшу бачили аж наприкінці 17-го століття.

Словам 3-х чоловіків не повірили, а попередні висновки вказували на те, що ДТП могла бути спровокована навмисне з метою отримання грошей у вигляді відшкодування. Одного з учасників інциденту затримали.

Поки триває слідство, вже з’явилася інтерактивна гра про ведмедя з місцевості Константін-Єзьорна, який  повинен перейти через дорогу і спровокувати якнайбільше аварій автомобілів та отримати відшкодування. При цьому треба пильнувати, щоб ведмідь не потрапив під колеса.


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас