“Ти була сама Любов. Кохаю і кохатиму завжди”: померла дружина лідера “Піккардійської Терції” (ФОТО)

14 листопада у Львові від тривалої хвороби померла дружина лідера «Піккардійської терції» Володимира Якимця – Віра.

Про це Володимир Якимець написав у на своїй сторінці у “Facebook“.

“На десяту річницю нашого Шлюбу я казав, що у Нас попереду ціле Життя…Тепер у Нас попереду ціла Вічність…Три роки хвороба, яка швидко ламала і набагато сильніших людей, не могла Тебе побороти, бо Ти була сама Любов… Напево на небі бракує таких Ангелів, які боронять людей саме Любов’ю… Пробач мене за все і хочу, щоб саме Ти зустріла мене, у мій визначений час, на шляху до Нашої Вічності… Кохаю і кохатиму завжди…”,- написав Володимир.

До осені 2010 року Володимир Якимець був єдиним холостяком серед «піккардійців». Нещодавно у пари була річниця шлюбу.

Три роки тому, у 40-річному віці, жінка серйозно захворіла, у неї виявили рак. Віра боролося з хворобою, однак нещодавно сталося загострення. Лікарям не вдалося її врятувати. У суботу, 14 листопада, Віра Якимець померла вдома. Дружині лідера «Піккардійської терції» було 43 роки.

Володимир Якимець повідомив, що парастас відбудеться в понеділок о 10.00 у траурному залі каплички на Пекарській, а ховати Віру будемо у ЇЇ рідному селі…

Він також додав: “Ковідний карантин фактично заборонив концертну діяльність,тож буду вдячний за будь-яку допомогу і добре слово в Світлу Пам’ять про Вірочку… Номер картки 4149 4393 1982 6792 Приватбанк Якимець Володимир”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.