Сім’я відлюдників з Тернопільщини десятиліттями ховалася в лісі: діти побачили світ і обімліли

На Тернопільщині родина десятки років прожила в лісі в покинутому будинку, де не було жодних умов та зручностей. Без світла, газу та води родина Лосиків мешкала в лісах Бережанського району. Про їх спосіб життя знали в найближчому селі.

Окремий від цивілізації світ створили 77-річна Марія, її 47-річний син Олег, 31-річна невістка Людмила і двоє онуків 5 і 2 років. Повернутися в цивілізацію змусили їх в найближчому селі, а причиною стало народження двійні. Служба у справах дітей не дозволила забирати дітей в антисанітарні умови.

Староста села Літятин наполіг, щоб сім’я переїхала в село. Одна з місцевих мешканок надала їм свій будинок, який до цього стояв закритий. Місцеві жителі добре знають цю сім’ю, так як вони педагоги і подружжя довгий час працювали в сільській школі. Марія працювала вчителем історії та географії, а її син Олег вчив дітей християнській етиці та історії.

Молода мама Людмила розповіла, що в лісі, де вони раніше жили був хутір на кілька будинків, але з часом люди померли і роз’їхалися, а вони залишилися одні. За словами жінки всі звикли там жити. Пізніше її чоловіка Олега вигнали з сільської школи, а сім’я стала розводити худобу. Були свині, корови, індики, навіть купили мотоблок, але, за словами Людмили, було важко. Після переїзду сім’я завела двох корів, двох телят і коня. У новому будинку немає городу, а в лісі вони садили пшеницю, картоплю та інші овочі.

Джерело.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *